KONSULTACJE 

Chcesz prowadzić

efektywne i energetyczne warsztaty?

Chętnie Ci pomogę!

 

 

 

 

 

 

 

 

CO MI DA UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

 

 • Otrzymasz pigułkę rzetelnej wiedzy dostosowanej do twoich potrzeb, grupy i tematu.
 • Będziesz mieć okazję do zadania pytania dotyczącego tylko Twojego warsztatu.
 • Nabierzesz pewności, że prowadzenie warsztatów to świetna okazja do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami, a także możliwość dodatkowego źródła dochodu.
 • Dam Ci konkretne wskazówki jak ułożyć konspekt, aby było energicznie i efektywnie.
 • Dowiesz się jak zadbać o uczestników podczas warsztatów, aby czuli się bezpiecznie i wyszli z poczuciem dobrze spędzonego czasu.
 • Pomogę Ci uniknąć najczęściej popełnianych błędów w prowadzeniu warsztatów i spotkań.
 • Otrzymasz propozycję nowych technik pracy z grupą, które pozwolą Ci zwiększyć zaangażowanie uczestników.
 • Podpowiem Ci jakimi metodami zbudować zaufanie w grupie.
 • Pomogę odkryć pułapki na drodze prowadzenia spotkań efektywnie i energetycznie.
Moje konsultacje są dla Ciebie jeśli?
 • posiadasz specjalistyczną wiedzę w danym temacie (np. dietetyka, ubezpieczenia, rękodzieło) i chcesz w tym obszarze prowadzić warsztaty, spotkania;
 • jesteś coachem, psychologiem i myślisz o tym, aby poza wsparciem indywidualnym prowadzić warsztaty grupowe;
 • po pierwszych próbach moderowania spotkań okazało się, że nie jest to taki proste, aby stworzyć dobrą przestrzeń edukacyjną;
 • zastanawiasz się, czy Twój pomysł na warsztaty można „ubrać” w ciekawe metody pracy;
 • jesteś nauczycielem akademicki i chcesz prowadzić ćwiczenia/konwersatoria metodami aktywnymi;
 • prowadzisz biznes online, ale chcesz się również dzielić swoją wiedzą w „realu”;
 • potrzebujesz oszczędzić czas i zamiast udziału w kilkumiesięcznych szkoleniach zależy Ci na indywidualnym wsparciu;
Moje konsultacje nie są dla Ciebie jeśli?
 • chcesz prowadzić szkolenia całodniowe (8h) oparte na procesie grupowym i myślisz, że moje wsparcie zastąpi Ci udział w szkole trenerów;
 • masz przekonanie, że prowadzenie warsztatów i spotkań to „bułka z masłem”;
 • masz wypracowany swój schemat pracy z grupą, uczestnicy oceniają bardzo wysoko Twoją pracę, potrafisz zbudować bezpieczną i energetyczną przestrzeń edukacyjną;

Bardzo polecam WAM Małgosię jeśli prowadzicie warsztaty. Ostatnio była na moich kulinarnych i dostałam od Niej wspaniały feedback za co bardzo dziękuję. Bałam się, że będę się stresowała tym, że mnie ktoś ocenia, ale tak nie było. Małgosia idealnie wtopiła się w uczestników i dyskretnie robiła notatki. Spotkanie z nią po warsztatach było dla mnie niezwykle inspirujące. Już nie mogę doczekać się momentu kiedy będę mogła wszystkie jej wskazówki wcielić w życie. Bardzo Ci Małgosiu dziękuję – za to, że po pierwsze w tak profesjonalny sposób zachowywałaś się na warsztacie, a po drugie – za to, że przekazałaś mi uwagi w taki sposób, że jestem zmotywowana ogromie do wprowadzenia ich w życie.

Edyta Skorupska

Coach zmiany nawyków żywieniowych, specjalista psychodietetyki,, PRZY ZIELONYM STOLE

Kiedy zaprosiłam Małgosię na zajęcia, które prowadzę, byłam bardzo ciekawa jej opinii i wskazówek, ale im bardziej zbliżał się termin naszego spotkania, tym mocniej zastanawiałam się, czy to był taki dobry pomysł. Ktoś kogo nie znam, będzie patrzył jak radzę sobie z grupą? A co jak wyjdzie beznadziejnie? Ale słowo się rzekło i wreszcie nadszedł TEN dzień. I co? I było świetnie. Małgosia okazała się uśmiechniętą, niezwykłą osobą, trenerką z ogromnym doświadczeniem. Jej obecność na zajęciach była prawie niezauważalna. Wszystkie wskazówki i uwagi, które otrzymałam po naszym spotkaniu były bardzo cenne i bardzo fajnie „rozruszały” moje grupy.  Bardzo pomocne było pisemne podsumowanie spotkania, moich mocnych i słabych stron jako prowadzącej, które  otrzymałam od Małgosi. Jeśli prowadzisz zajęcia, warsztaty i chcesz to robić skuteczniej, ciekawiej, Małgosia jest właściwą osobą do bezbolesnego przeprowadzenia tej zmiany.

Agnieszka Mostowik-Respond

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Polecam Małgosię, która bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu i wspaniałym wyczuciu, doradzi, oceni i wesprze w obszarze prowadzenia warsztatów, szkoleń, pracy z grupą. Ja korzystam z jej usług, będąc ciekawa oceny prowadzonych warsztatówcoachingowych. To również niezwykle ciepła i pozytywna osoba, którą naprawdę dobrze spotkać na swojej drodze. Dziękuję Małgosiu, za Twoją pracę, cenne spostrzeżenia i zaangażowanie.

Anna Parchanowicz

Coach, AnnaCoach

CO ZAWIERA KONSULTACJA?

PAKIETY.

Jeśli moja oferta jest dla Ciebie interesującą, a pojawił się u Ciebie strach przed informacją zwrotną, oceną Twoich kompetencji, to zapewniam Cię, że dołożę wszelkich starań, aby konsultacje odbyły się w przyjaznej atmosferze. Wiem też, że każda grupa jest inna i każdy prowadzący również, dlatego wspólne zastanowimy się, które z moich rekomendacji są realne do zastosowania.