Myślisz o swoich pierwszych warsztatach, ale…

ciągle zwlekasz?

Myślisz o swoich pierwszych warsztatach, ale…

ciągle zwlekasz?

Być może zastanawiasz się:

Co jeśli ktoś zada mi pytanie i nie będę czegoś wiedzieć?

A jeśli coś zrobię źle i grupa nie będzie współpracowała?

Co jeśli trafi się trudny uczestnik?

Co jeśli…

Przyjdź na webinar, na którym rozprawimy się z powstrzymującymi Cię strachami

10 "strachów"

10 grudnia, godz. 20:00

}

Czas trwania: ok. 1 godziny

Prowadzenie dobrych warsztatów to umiejętność – i możesz się tego nauczyć. Podczas webinaru zajmiemy się 10 najczęstszymi wątpliwościami, które mogą powstrzymywać Cię przed wejściem na tę ścieżkę.

Prowadzenie dobrych warsztatów to umiejętność – i możesz się tego nauczyć. Podczas webinaru zajmiemy się 10 najczęstszymi wątpliwościami, które mogą powstrzymywać Cię przed wejściem na tę ścieżkę.

Co da Ci udział w webinarze?

  • poznasz sposoby na poradzenie sobie z najczęstszymi lękami, które powstrzymują przed prowadzeniem własnych warsztatów – lubię wskazówki, które można od razu wprowadzić w życie, dlatego przy każdym ze strachów z listy podam Ci konkretne rozwiązania i sposoby, jakich użyłabym sama
  • przekonasz się, że to jest do zrobienia – tak, możesz prowadzić własne warsztaty!
  • zobaczysz, że nie jesteś sama z tym problemem
  • może nawet poczujesz przypływ ochoty, żeby zabrać się za ten temat od razu? 🙂

O jakich warsztatach będziemy mówić?

Bez względu na to, czy uczysz zarządzanie sobą w czasie, tworzenia lasu w słoiku czy obsługi programu graficznego, znajdziesz tu coś dla siebie – jeśli tylko chcesz prowadzić warsztaty na żywo, podczas których panuje sprzyjająca uczeniu się atmosfera.

Kim jestem i dlaczego miałabyś mnie słuchać? 😉

Cześć, nazywam się Małgosia Malec i mam 12 letnie doświadczenie w pracy z grupami. Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 2500 godzin. Od dwóch lat prowadzę konsultacje jak prowadzić warsztaty i pomagam przygotować się do nich.

Od 2005 roku pracuję jako trenerka umiejętności społecznych. Zawodowo jestem również moderatorką, facylitatorką i animatorką, natomiast z wykształcenia ekonomistką.

Mam na swoim koncie ponad 2500 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz setki (trudno to zliczyć) przeprowadzonych spotkań w bardzo różnorodnej formule m.in. dyskusje, kawiarenki obywatelskie, debaty, konferencje Open Space, „burze mózgów”, spotkania konsultacyjne, animacyjne, zespołu projektowego, pracowników organizacji pozarządowych, bibliotek, samorządów lokalnych, mieszkańców, liderów lokalnych, itp.

Posiadam certyfikat „Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych” Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Programu Liderzy Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense. Jestem współzałożycielką i członkinią Zarządu Fundacji Wspierania Rozwoju Lokalnego „Moja Przestrzeń” oraz trenerką Międzynarodowego Programu Odyseja Umysłu, gdzie towarzyszę mojej wspaniałej drużynie w odkrywaniu krainy kreatywności.