Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików.

 

 

Zapraszamy Cię serdecznie na weekendowy, kameralny wyjazd dla Kobiet, który odbędzie się w domu gościnnym „U Lokusza” w Potoczku na ziemi kłodzkiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrób sobie przerwę od zgiełku, rutyny i zabiegania.

Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie.

Zaczerpnij z mocy natury.

Spotkaj inspirujące kobiety.

Dla ilu kobiet: 8

 

 

 

 

 

Gdzie: Dom Gościnny „U Lokusza" - Potoczek

Kiedy: 12-14 maja 2023

Co zyskasz biorąc udział w naszym wyjeździe?

 

 

– niezapomniany weekend w urokliwym miejscu w górach, gdzie możesz uwolnić się od codziennego pośpiechu, zatrzymać w chwili obecnej i oczyścić głowę z natłoku myśli,

– nawiążesz nowe znajomości i doświadczysz przyjemności i radości z bycia w kobiecym gronie,

– rozwiniesz świadomość lepszego zrozumienia siebie, 

– odkryjesz jak lepiej dbać o swój dobrostan na co dzień. 

 

Naszą intencją jest stworzenie przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić się wyłącznie na sobie. Dlatego też, ważne jest dla nas miejsce do którego Was zapraszamy, w którym panuje kojąca cisza, naturalne piękno i życzliwi gospodarze. W otoczeniu lasów, gór, łąk, szumu strumyka, biegających koni, zdrowego i pysznego jedzenia oraz inspirujących kobiet na pewno łatwiej nam będzie skupić się na swoich potrzebach.

W atmosferze otwartości, zrozumienia i akceptacji, odbędziemy niepowtarzalną podróż w głąb siebie, odkrywając sposoby na zadbanie o swój dobrostan. Przez dobrostan rozumiemy subiektywne postrzeganie przez każdą z nas poczucia zadowolenia z fizycznego, psychicznego i społecznego stanu własnego życia.

Podczas wyjazdu zatroszczymy się o ciało – umysł – duszę.
W programie znajdują się zarówno zajęcia warsztatowe, dłuższy spacer, ognisko, możliwość pobycia samej ze sobą oraz w grupie.

Wyjazd nie ma charakteru treningu terapeutycznego.

PLAN WYJAZDU

Piątek (12.05.2023r.):

16:00-18:00 – przyjazd uczestniczek i zakwaterowanie w pokojach;

18:00 – kolacja;

19:30 – krąg powitalno – zapoznawczy;

Sobota (12.05.2023r.):

9:00 – śniadanie;

10:00-14:00 – zajęcia warsztatowe „Jak dbać o swój dobrostan”cz.1

14:00 – lekki obiad (zupa + deser);

15:00-18:30 – wspólny spacer na Trójmorski Wierch;

18:30 – ciepła kolacja;

20:00 – rozmowy przy ognisku.

Niedziela (14.05.2023r.):

9:00 – śniadanie;

10:00-13:00 – zajęcia warsztatowe „Jak dbać o swój dobrostan”cz.2 ;

13:00 -14:00 krąg podsumowująco – pożegnalny;

14:00 – obiad.

A po obiedzie rozjedziemy się do domów. A może jeszcze na wspólny spacer się wybierzemy? Zobaczymy 🙂

Ten wyjazd połączony z warsztatami rozwoju osobistego polecamy zwłaszcza dla Kobiet, które:

– żyją w pośpiechu, odczuwają przemęczenie, pragną zrobić coś dla siebie, by lepiej dbać o swój dobrostan na co dzień, 

– troszczą się bardziej o innych niż o siebie i chcą to zmienić, 

– pragną bardziej doceniać swoje życie i doświadczyć więcej radości, motywacji, energii i poczucia sprawstwa; 

– rozumieją, że własny rozwój jest tak samo ważny jak inne obszary życiowe, 

– cenią sobie relacje z innymi kobietami, atmosferę otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji. 

Gdzie będziemy?

Dom gościnny „U Lokusza” w Potoczku w Masywie Śnieżnika prowadzony przez Kasię i Lokusza to wyjątkowe miejsce. Zabieramy Was (jak same możecie przeczytać na ich stronie internetowej): „Do miejsca w którym nie ma zasięgu sieci, w którym panuje kojąca cisza, a nocą w mroku widać rozgwieżdżone niebo. Jest to azyl dla dorosłych. Nie zjesz u nas mięsa, nie znajdziesz basenu w ogrodzie czy telewizora w pokoju.
Spotkasz kozy, konie, koty, psa Polę, Kasię i Lokusza, którzy spróbują pokazać Ci trochę inne życie.” To idealne miejsce na nasz wyjazd!

Dla uczestniczek mamy do dyspozycji dwa przytulne pokoje 2 osobowe oraz apartament dwupokojowy, który pomieści 4 osoby. Każdy pokój posiada osobną łazienkę. Oznacza to, że wszystkie pokoje gościnne „U Lokusza” będą tylko dla nas 🙂

Co będziemy jeść?

Kasia autorka książki „Slow, west, wege. Kochaj, gotuj i żyj na całego!” ugości nasz podczas naszego wyjazdu pyszną wegetariańską kuchnią.  

Dla nas jedzenie podczas takich wyjazdów jest niezwykle ważne i już nie możemy się doczekać na lekką, sezonową i dobrze zbilansowaną kuchnię Kasi!

To czas kiedy nauka w bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze pozwala nam zdobywać nową wiedzę i umiejętności.

Ile to kosztuje? 1180 zł.

 

Cena zawiera noclegi, wyżywienie, udział w warsztatach. Dojazd we własnym zakresie. Jeśli to będzie dla Ciebie kłopot, napisz do nas – coś wspólnie wymyślimy.

 

Gwarancją wpisania na listę uczestniczek jest wpłata zaliczki w kwocie 480 zł. Pozostałą kwotę prosimy o wpłatę najpóźniej na tydzień przed wyjazdem, czyli do 28 kwietnia 2023r.

Chcesz się zgłosić? Masz pytania? Napisz do nas!

 

 

Kim jesteśmy?

Cześć, nazywam się Karolina Maria Rychlik i od ponad piętnastu lat działam i pracuję w sektorze społecznym oraz edukacyjnym.

Jestem certyfikowaną trenerką i mam na swoim koncie przeprowadzonych ponad 5000 godzin szkoleniowych. Mam również wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej jako coach, doradca, animatorka oraz koordynatorka projektów. Współpracowałam z wieloma organizacjami pozarządowymi (z dużych miast i małych miejscowości), administracją publiczną różnych szczebli oraz biznesem.

Od niedawna pracuję również jako psychoterapeutka. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów prowadzoną przez Instytut Gestalt w Krakowie. Moją pasją jest psychologia, podróże oraz odpoczynek w duchu „slow life”. 

 

Cześć, nazywam się Małgosia Malec i od 2006 roku pracuję jako trenerka umiejętności społecznych. Zawodowo jestem również moderatorką, facylitatorką i animatorką, natomiast z wykształcenia ekonomistką. Lubię poznawać nowe miejsca i nowych ludzi.

Mam na swoim koncie ponad 6000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz setki (trudno to zliczyć) przeprowadzonych spotkań w bardzo różnorodnej formule.

Posiadam certyfikat „Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych” Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Programu Liderzy PAFW, Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense oraz Studium Rozwoju Osobistego Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

Energii dodaje mi joga, słońce, góry  i moje dwie nastoletnie córki.

Chcesz się zgłosić? Masz pytania? Napisz do nas!