Chcesz prowadzić warsztaty, ale nie czujesz się pewnie? 

 

Masz dużą wiedzę w danym temacie, znasz się na czymś świetnie, ale nie prowadzisz jeszcze warsztatów w tym obszarze?

Czujesz, że chcesz się dzielić swoimi umiejętnościami na sali szkoleniowej i może to być  dodatkowe źródło Twoich dochodów?

Prowadzisz warsztaty, ale nie zawsze czujesz się kompetentnie?

Myślisz, że tylko udział w wielogodzinnym kursie pozwoli Ci dobrze przygotować się do takie pracy?

 

 

Wyobraź sobie, że prowadzisz dobre warsztaty, podczas których czujesz się pewnie i wiesz dokładnie, co robić, bo  wcześniej opracowałaś konspekt zajęć, który działa w praktyce.

Wiesz, jakich błędów unikać i swobodnie je omijasz, mówiąc o tym, co potrafisz najlepiej.

Podczas warsztatu atmosfera jest bezpieczna, pełna otwartości, równości i życzliwości, a uczestnicy Twoich zajęć zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności z poczuciem dobrze spędzonego czasu.

Wszystko to możesz osiągnąć bardzo szybko – wystarczy, że ktoś pokaże Ci, jak to zrobić.

Nazywam się Małgorzata Malec i od 2006 roku pracuję z grupami. Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 6000 godzin.

 

ZAPRASZAM CIĘ NA KONSULTACJE

Moje konsultacje są dla Ciebie jeśli?
 • posiadasz specjalistyczną wiedzę w danym temacie (np. dietetyka, ubezpieczenia, rękodzieło) i chcesz w tym obszarze prowadzić warsztaty, spotkania;
 • jesteś coachem, psychologiem i myślisz o tym, aby poza wsparciem indywidualnym prowadzić warsztaty grupowe;
 • po pierwszych próbach moderowania spotkań okazało się, że nie jest to taki proste, aby stworzyć dobrą przestrzeń edukacyjną;
 • zastanawiasz się, czy Twój pomysł na warsztaty można „ubrać” w ciekawe metody pracy;
 • jesteś nauczycielem akademickim i chcesz prowadzić ćwiczenia/konwersatoria metodami aktywnymi;
 • prowadzisz biznes online, ale chcesz się również dzielić swoją wiedzą w „realu”;
 • potrzebujesz oszczędzić czas i zamiast udziału w kilkumiesięcznych szkoleniach zależy Ci na indywidualnym wsparciu;
Moje konsultacje nie są dla Ciebie jeśli?
 • chcesz prowadzić szkolenia całodniowe (8h) oparte na procesie grupowym i myślisz, że moje wsparcie zastąpi Ci udział w szkole trenerów;
 • masz przekonanie, że prowadzenie warsztatów i spotkań to „bułka z masłem”;
 • masz wypracowany swój schemat pracy z grupą, uczestnicy oceniają bardzo wysoko Twoją pracę, potrafisz zbudować bezpieczną i energetyczną przestrzeń edukacyjną;
O czym będziemy rozmawiać?
Konsultacja ma charakter indywidualnej rozmowy przez Skypa. Czas trwania naszego spotkania online to ok 1h. Natomiast jeśli okaże się, że nie wyczepaliśmy wszystkich wątpliwości będziemy kontunuować, do momentu gdy otrzymasz odpowiedzi na Twoje pytania.

Konsultacja będzie prowadzona w następujących obszarach:

Elementy spotkania, o które warto zadbać, aby uczestnicy czuli się bezpiecznie i wyszli z poczuciem efektywnie spędzonego czasu.

 

Analiza progamu spotkania pod kątem różnych metod pracy i zaplanowanie poszczególnych części w czasie.

Moje propozycje dodatkowych technik pracy w grupie, które można zastosować w Twojej grupie.

A może Ty będziesz mieć jeszcze swoje pytania w tym obszarze na które szukasz odpowiedzi?

Dodatkowe informacje?
 • na dzień przed spotkaniem możesz przesłać do mnie swoje pytania lub wstępny program, tak abym mogła lepiej się przygotować do konsultacji;
 • mogę też na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania podczas naszej rozmowy online;
Ile to kosztuje?
 • koszt około godzinnej konsultacji online to 250 zł.

To coś dla Ciebie?

Bardzo polecam WAM Małgosię jeśli prowadzicie warsztaty. Ostatnio była na moich kulinarnych i dostałam od Niej wspaniały feedback za co bardzo dziękuję. Bałam się, że będę się stresowała tym, że mnie ktoś ocenia, ale tak nie było. Małgosia idealnie wtopiła się w uczestników i dyskretnie robiła notatki. Spotkanie z nią po warsztatach było dla mnie niezwykle inspirujące. Już nie mogę doczekać się momentu kiedy będę mogła wszystkie jej wskazówki wcielić w życie. Bardzo Ci Małgosiu dziękuję – za to, że po pierwsze w tak profesjonalny sposób zachowywałaś się na warsztacie, a po drugie – za to, że przekazałaś mi uwagi w taki sposób, że jestem zmotywowana ogromie do wprowadzenia ich w życie.

Edyta Skorupska

Coach zmiany nawyków żywieniowych, specjalista psychodietetyki,, PRZY ZIELONYM STOLE

Kiedy zaprosiłam Małgosię na zajęcia, które prowadzę, byłam bardzo ciekawa jej opinii i wskazówek, ale im bardziej zbliżał się termin naszego spotkania, tym mocniej zastanawiałam się, czy to był taki dobry pomysł. Ktoś kogo nie znam, będzie patrzył jak radzę sobie z grupą? A co jak wyjdzie beznadziejnie? Ale słowo się rzekło i wreszcie nadszedł TEN dzień. I co? I było świetnie. Małgosia okazała się uśmiechniętą, niezwykłą osobą, trenerką z ogromnym doświadczeniem. Jej obecność na zajęciach była prawie niezauważalna. Wszystkie wskazówki i uwagi, które otrzymałam po naszym spotkaniu były bardzo cenne i bardzo fajnie „rozruszały” moje grupy.  Bardzo pomocne było pisemne podsumowanie spotkania, moich mocnych i słabych stron jako prowadzącej, które  otrzymałam od Małgosi. Jeśli prowadzisz zajęcia, warsztaty i chcesz to robić skuteczniej, ciekawiej, Małgosia jest właściwą osobą do bezbolesnego przeprowadzenia tej zmiany.

Agnieszka Mostowik-Respond

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Polecam Małgosię, która bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu i wspaniałym wyczuciu, doradzi, oceni i wesprze w obszarze prowadzenia warsztatów, szkoleń, pracy z grupą. Ja korzystam z jej usług, będąc ciekawa oceny prowadzonych warsztatówcoachingowych. To również niezwykle ciepła i pozytywna osoba, którą naprawdę dobrze spotkać na swojej drodze. Dziękuję Małgosiu, za Twoją pracę, cenne spostrzeżenia i zaangażowanie.

Anna Parchanowicz

Coach, AnnaCoach

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu możemy umówić się również na spotkanie w "realu".

 

Powyższa oferta, jest dla Ciebie interesującą daj znać! Wierzę, że tylko indywidualne podejście może przynieść realną zmianę.

6 + 3 =

Wiesz, że to dla Ciebie?